Firmast

Meie ettevõte on sündinud kirest Eesti kaunite ja omanäoliste väikesaarte vastu. Neid ilusa looduse ja omanäolise kultuuriga saari külastades oleme saanud imelisi elamusi, kuhjaga häid emotsioone ja kapaga uut energiat.

Et saaksime kõike seda kogeda üha uuesti ja uuesti ning kutsuda teisigi avastamist väärt saarte võludest osa saama, otsustasime luua ettevõtte ja hakata ise neile reise korraldama.

Kui soovite põgeneda argirutiinist ja veeta ühe mõnusa lõõgastava päeva mereõhus, rikkumata loodusega Eesti väikesaarel, või tutvuda nende omanäoliste saarte eluolu, ajaloo ja kultuuriga, olete õiges kohas. Organiseerime saartel elamus- ja õppereise, loodusretki ning mitmesuguseid üritusi.

Me toetame ning järgime ökoturismi põhimõtteid ning oleme ökoturismi tulihingelised pooldajad. Ökoturism tähendab vastutustundlikku reisimist, mis toetab loodus- ja kultuuripärandi säilimist ning kohalike elanike heaolu.

Järgime oma retkedel nii looduslikku, sotsiaalset kui ka turistlikku taluvusvõimet ehk hoiame grupid piisava suurusega, et mitte kahjustada kohalikku looduskeskkonda, mitte häirida kohalikku elanikkonda ning tagada meie külastajatele individuaalsema kogemuse.

Et pakkuda Teile parimat, teeme kohalike kogukondade ja ettevõtetega palju koostööd ning hoiame end alati saartel toimuvaga kursis.

Valige Teile sobiv lahendus juba kokku pandud reisipakettide hulgast või lubage meil korraldada just Teie soovidest ja vajadustest lähtuv reis või üritus.

Võtke meiega julgelt ühendust ja küsige lisainfot!

Helistage nr +372 558 3447 või kirjutage meiliaadressil info@saarteturism.ee