Merelindude paradiis Sorgu – Kohad täis!


Toimumise aeg:
08.08.2021

Hind: 54.00

Sorgu on tilluke, viiehektariline saareke Pärnu-Riia meretee 30. kilomeetril. Seda on nimetatud looduslikuks kiviktaimlaks ja merelindude paradiisiks. Saarel on punane silindriline telliskividest tuletorn, mis näitab teed meresõitjaile. Sorgul on alles ka 1904. aastal ehitatud massiivne majakavahi hoone. Kõik tuletorni abihooned on ehitatud Sorgu kividest. Sorgu kive võib leida ka Pärnu vanades munakivisillutistes ja muulides.

 

Kui palju inimesi:

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev Sorgul

12.30 Kohtume Munalaiu sadamas, kust väljub paat Sorgule (ülesõit kestab u 60 minutit). Oma Sorgu külastuse käigus matkame läbi selle puutumata looduse koos oma ala eksperdiga, kes oskab rääkida sellest saarest viimase detailini. Uudistame tuletorni ja selle abihooneid ning saarel peame ka pikniku. Tagasi mandrile jõuame orienteeruvalt kell 18.00.

Hind 54€ inimene.

Hinnas on ülevedu Munalaiu sadamast Sorgule ja tagasi, reisisaatja ning giidi/matkajuhi teenused.  Piknikukorvi palume ise kaasa võtta!

 

Küsi lisainfot telefonil +372 558 3447 või meiliaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.