Retk Pedassaarele


Toimumise aeg:
21.08.2021

Hind: 38.00

Pedassaar asub Põhja-Eestis Kolga lahes, mandrilt ca 1 kilomeetri kaugusel. Kolga lahe saartest on tegemist kõige vanema, kõrgema ja kõige metsasema saarega. Saar on 90 hektari suurune ja imelist rannajoont on seal ligikaudu 5 kilomeetrit. Saare rannik on lääneosas kohati väga kivine ja madal, edelarand on aga mõnusalt liivane, täpselt sobilik üheks mõnusaks rannapäevaks. Lääneosas läheb liivarand ülijärsult väga sügavaks. Tegu on kogu Läänemere ühe järsumalt sügavneva liivarannaga.

Pedasaarel asub ka mõnus lõkke ja pikniku pidamise koht ning lisaks asub saare põhjaosas RMK poolt hallatav metsamaja. Maja sobib eelkõige rentimiseks nendele, kes soovivad veeta aega eralduses ja looduse rüpes. Metsamaja juurest saab alguse matkarada, mida mööda jalutades saab saarele ringi peale teha.

Kui palju inimesi:

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev isikupärasel Pedassaarel

11.30 Kohtume Salmistu sadamas, kust saab alguse meie päev Pedassaarel. Oma toreda päeva vältel jõuame käia saare ilusti läbi, kuulata muhedaid lugusid saare ajaloost ja legendidest ja pidada pikniku. Tagasi mandrile jõuame orienteeruvalt kell 15:30.

Hind 38€ osaleja kohta.

Hinnas on ülevedu Salmistu sadamast Pedassaarele ja tagasi, reisisaatja ning matkajuhi teenused.  Piknikukorvi palume ise kaasa võtta!

Küsi lisainfot telefonil +372 558 3447 või meiliaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.