Kohatäide

Järvikute Rammu


Toimumise aeg:
Tellimisel

 

Rammu on ruutkilomeetri suurune kivine saareke Harjumaal Jõelähtme vallas. Saarel on rändrahne ning kivikuhjatisi, kohati on see liivane. Taimedest valdavad kadastik, männid, pihlakad, pajud ja roostik. Saarel on kolm järvikut, millest üks on ühenduses merega. Kunagisest vilkast, tihedalt paiknenud 22 taluga kalurikülast saare lõunarannikul on praeguseks säilinud vaid varemed. Taasasustatud on kolm suvitustalu, samuti on taastatud alumine silindriline tuletorn, mille juurde on ehitatud saun. Saare kirdeosas paikneb muinsuskaitsealune kalmistu. Saarel on RMK rajatud 2,5 km pikkune matkarada.

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev Rammul

11.30 Saame kokku Neeme sadamas.

12.00 Väljub laev Rammule (ülesõit kestab u 1 tund).

13.00  Alustame oma Rammu ekskursiooni, mille käigus matkame läbi saare kauni looduse, käime selle pisikeste järvede ääres, külastame tuletorni ja kalmistut ning peame pikniku.

16.00 Väljub laev tagasi mandrile.

 

Hind € inimene, kui osalejaid on 12.

Hinnas on ülevedu Neeme sadamast Rammule ja tagasi, reisisaatja ning giidi teenused.  Piknikukorvi palume ise kaasa võtta!

 

Küsi lisainfot ja broneeri ekskursioon telefonil +372 558 3447 või e-postiaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.

Pixel Media