Purjetamine ja maastikumäng Võrtsjärvel


Võrtsjärv on Eestis suuruselt teine järv ning piirneb kolme maakonna ja 7 vallaga. Võrtsjärves on ka mitu saart, milledest tuntuim on Tondisaar. Meie päev algab Võrtsjärve põhjaosas asuvast Oiu sadamast.

Purjetamine toimub 2 – 3 purjepaadiga, kuhu mahub lisaks kipperile korraga maksimaalselt 5 last. Samaaegselt pääseb seega purjetama 10 – 15 last, kes vee peal viibitud aja jooksul saavad omal käel proovida purjede heiskamist, soodimehe ametit ja kipperi valvsa pilgu all ka purjeka juhtimist. Neile, kes parasjagu ei purjeta, on ette valmistatud maastikumängu rada, kus ülesanded sisaldavad nii peamurdmist kui ka jõukatsumist. Pärast aktiivset toimetamist maal ja veel, teeme mõnusa sooja supiga lõuna.

Purjetamisele eelneb ka veeohutuse alane lühiloeng kuna enne suvevaheaega on kindlasti paslik veeohutuse põhitõdesid lastele meelde tuletada!

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Ekskursiooni saab tellida üle Eesti. Küsi pakkumist info@saarteturism.ee

Tallinnast väljuva reisi orienteeruv ajakava:

9.00 Võtab buss lapsed peale kooli eest ja sõidame Võrtsjärve äärde Oiu sadamasse.

11.30 Kohale jõudes ootab meid ees purjemeeskond, kes teeb meile enne veele minekut koolituse. Kui koolitus edukalt läbitud, lähevad esimesed lapsed järvele.

15.00 Lõuna.

16.00 Sõidame tagasi Tallinnasse.

18.30 Tagasi kooli ees.

Hind: 46€ lapse kohta, 2 õpetajat või saatjat tasuta kaasa. Hind ilma bussita 32€ ja kehtib üle Eesti.

Hind sisaldab: bussisõit Tallinnast Oiu sadamasse ja tagasi, võistkondlik maastikumäng ja lõunasöök, veeohutusalane lühiloeng, purjetamine, mis sisaldab koolitust – sõlmed, tuuled, juhtimine ning lõbusõit.

Pakkumine kehtib grupile alates 24 lapsest.

Purjetamine on kogemus, mida lapsed mäletavad veel kaua!

Küsi lisa ja broneeri purjetamine telefonil +372 558 3447 või e-maili aadressil info@saarteturism.ee

Pixel Media