Kultuuri- ja ajaloo ringreis Muhu saarel


Toimumise aeg:
20.07.2019

Hind: 42.00

Muhu saar on olnud sajandeid väikeseks mereriigiks kahe väina vahel, kus on sälinud ainulaadne kultuur, mis eristab saart teistest omataolistest. Võib öelda, et siin aeg peatub ka tänapäeval. On võimalus puhata metsikutel randadel, õppida tundma sajandivanuseid kalurikülade traditsioone ja hästi säilinud muinaskultuuri paikasid, näha aastasadu muutumata külamiljööd, avastada haruldasi taime- ja linnuliike ning nautida kohalikku fokloori. Lisaks elustuvad siin üldtuntud Juhan Smuuli kirjandusteosed, mis räägivad rannarahva elust ja homoorikatest kokkupuudetest linnarahvaga.

1267.aastaks kerkis Muhusse Püha Katariina kirik, mis on üks vanemaid säilinud kivikirikuid Eesti aladel.

Muhus leidub üle 25 haruldase orhidee liigi.

Kui palju inimesi:

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev imelisel Muhu saarel, kus aeg puhkab!

10.00 Kohtumine Hellamaa Külakeskuses, kus kuuleme sissejuhatava loengu Muhu saare kohta. Peale pisikest sissejuhatust alustame oma ringreisiga, kus tutvume saare erinevate vaatamisväärsustega. Ühed tuntumad nendest on kindlasti monument „Leinav ema“, Eemu veski, Muhu muuseum ja Üügu pank. Reisi käigus külastame erinevaid suveniiri ja kohalikke toodete poode ning peame lõunat. Oma ringsõidu lõpetame orianeetuvalt kell 16:00.

Soovi korral saame alustada ringreisi ka Kuivastu sadamast, siis kohtume seal 15 minutit varem ehk 9:45.

Hind 42€ inimene.

Hinnas on ringsõit bussiga saarel koos giidiga, lõuna, muuseumi piletid ning reisisaatja teenused.

 

Küsi lisainfot ja broneeri saare külastus telefonil +372 558 3447 või e-postiaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.

Pixel Media