Manija saar ehk Manilaid – viimased 3 kohta!


Toimumise aeg:
13.06.2020

Hind: 38.00

Liivi lahes Kihnu saare ja Tõstamaa poolsaare vahel paiknev 2 km² pindalaga, peamiselt rannaniitude ja kadastikuga kaetud ning maastikukaitse all olev kitsuke Manija (Manilaid) on üks väiksemaid laide Euroopas, kus on elutegevus. See asustati, kui Kihnu elanikele väikseks jäi ning 22 peret sinna ümber kolida otsustasid. Manijal on praegu 35 püsielanikku, kelle põhilisteks tegevusaladeks on kalapüük, kudumine ja küpsetamine. Manilaid on muuseas üheks lemmikpaigaks linnuvaatlejatele.

Kui palju inimesi:

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev imeliste rannaniitudega Manijal

11.30 Kohtume Munalaiu sadamas, kust väljub laev saarele. Oma toreda päeva vältel jõuame käia saare ilusti läbi. Külastame saarekeskust, muuseumi ning tuletorni, kuuleme huvitavaid lugusid kohalikust elust-olust ja naudime saare kaunist loodust. Lõunatame vahvas Riida Turismitalus, kus toidu valmistab meile talu toimekas perenaine ise. Kui kõhud on head ja paremat täis söödud, liigume tagasi sadamasse ja sõidame mandrile. Tagasi jõuame orienteeruvalt kell 17.00.
Hind 38€ inimene.
Hinnas on ülevedu Munalaiu sadamast Manijale ja tagasi, külakeskuse ning muuseumi külastus, kohaliku giidi teenused, reisisaatja ja lõuna.

Küsi lisainfot ja broneeri saare külastus telefonil +372 558 3447 või e-postiaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.

Pixel Media