Järvikute Rammu


Toimumise aeg:
12.06.2021

Rammu on 1 ruutkilomeetri suurune kivine saareke Harjumaal Jõelähtme vallas. Saarel on rändrahne ning kivikuhjatisi, kohati on see liivane. Taimedest valdavad kadastik, männid, pihlakad, pajud ja roostik. Saarel on kolm järvikut, millest üks on ühenduses merega. Kunagisest vilkast, tihedalt paiknenud 22 taluga kalurikülast saare lõunarannikul on praeguseks säilinud vaid varemed. Taasasustatud on kolm suvitustalu, samuti on taastatud alumine silindriline tuletorn, mille juurde on ehitatud saun. Saare kirdeosas paikneb muinsuskaitsealune kalmistu. Saarel on RMK rajatud 2,5 km pikkune matkarada.

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev Rammul

11.00 Kohtume Neeme sadamas, kust algab meie sõit saarele. Oma toreda päeva vältel jõuame käia saare ilusti läbi, vaadata, millised näevad välja pisikese saare järved, vaatame üle tuletorni, peame pikniku ja kuulame toredaid lugusid meie matkajuhilt. Tagasi jõuame orienteeruvalt kell 17.00.

Hind € inimene.

Hinnas on ülevedu Neeme sadamast Rammule ja tagasi, reisisaatja ning matkajuhi teenused.  Piknikukorvi palume ise kaasa võtta!

Küsi lisainfot telefonil +372 558 3447 või meiliaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.

 

Pixel Media