Järvikute Rammu


Toimumise aeg:
09.07.2023

Hind: 62.00

Rammu on 1 ruutkilomeetri suurune kivine saareke Harjumaal Jõelähtme vallas. Saarel on rändrahne, kivikuhjatisi, aga kohati näeb ka liivaranda. Taimedest on saarel valdavad kadastik, männid, pihlakad, pajud ja roostik. Saarel on kolm järvikut, millest üks on ühenduses merega. Kunagisest vilkast, tihedalt paiknenud 22 taluga kalurikülast saare lõunarannikul on praeguseks säilinud vaid varemed. Taasasustatud on kolm suvitustalu ja uue hingamise on saanud ka alumine silindriline tuletorn, mille juurde on ehitatud saun. RMK on saarele rajanud 2,5 km pikkuse matkaraja, mida mööda on hea saarega tutvust teha.

Kui palju inimesi:

Kategooria: .

Reisikirjeldus

Meie päev Rammul

11:00 Kohtume Kaberneeme sadamas, kust algab meie sõit saarele. Oma toreda päeva vältel jõuame käia saare ilusti läbi, vaadata, millised näevad välja pisikese saare järved, vaatame üle tuletorni, peame pikniku ja kuulame toredaid lugusid meie matkajuhilt. Tagasi jõuame orienteeruvalt kell 17:00.

Hind 62€ osaleja kohta.

Hinnas on ülevedu Kaberneeme sadamast Rammule ja tagasi ning matkajuhi teenused. Piknikukorvi palume ise kaasa võtta!

Küsi lisainfot meiliaadressil info@saarteturism.ee.

 

*Eesti Saarte Turism OÜ jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt ilmast või muudest ettevõttest mitteolenevatest põhjustest.